KESJULY18

2019-01-18 13:15:50
Έκτακτες μεταθέσεις Ειδικής

Έκτακτες μεταθέσεις Ειδικής


Η Επιτροπή Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας ανακοινώνει, σύμφωνα με τον κανονισμό 15(1)(β) των περί Εκπαιδευτικών Λειτουργών (Τοποθετήσεις, Μετακινήσεις και Μεταθέσεις) Κανονισμών, τις πιο κάτω έκτακτες μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών Σχολείων Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ειδική Εκπαίδευση), με ισχύ από 21 Ιανουαρίου 2019.

ΕΙΔΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

ΚΩΦΩΝ

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

21148

Κωνσταντίνα Ιωάννου

Ορμήδεια (17) + Αθηένου (12)

Ορμήδεια (14) + Αθηένου (12) + Ορόκλινη (3)

13127

Δήμητρα Μερκούρη- Χριτάνη

Κολόσσι (8) + Λεμεσό (7) + Τραχώνι (6) + Ύψωνα (4)

Κολόσσι (11) + Τραχώνι (6) + Ύψωνα (6) + Λεμεσό (2)

ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΣΙΑΚΩΝ ΝΟΗΤΙΚΩΝ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΙΚΩΝ ΔΥΣΚΟΛΙΩΝ

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

16935

Έλενα Χρυσάνθου

Ξυλοφάγου (12) + Πύλα (9) + Πυργά (8)

Λευκωσία (15) + Αγίους Τριμιθιάς (5) + Ορούντα (5) + Τσέρι (4)

12499

Δέσπω Χαραλάμπους

Ανάγυια (22) + Καπέδες (5)

Ανάγυια (22) + Καπέδες (3) + Καμπιά (2)

16794

Μαρίνα Θεολόγου

Ευρύχου (17) + Κακοπετριά (12)

Ευρύχου (19) + Κακοπετριά (10)

16446

Δήμητρα Αβραάμ

Παλιομέτοχο (23) + Αγροκηπιά (6)

Παλιομέτοχο (21) + Αγροκηπιά (8)

16247

Πηνελόπη Μαυρομίχαλου

Κολόσσι (11) + Πολεμίδια Κάτω (1θ) + Πεντάκωμο (4) + Ασγάτα (4)

Ξυλοφάγου (12) + Πύλα (9) + Πυργά (8)

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

16783

Χρυστάλλα Παπαθωμά

Αγίους Τριμιθιάς (20) + Ορούντα (7) + Αγροκηπιά (2)

Αγίους Τριμιθιάς (18) + Ορούντα (7) + Αγροκηπιά (4)

21410

Θεοδώρα Δημητρίου

Ανθούπολη (24) + Δευτερά (5)

Ανθούπολη (26) + Δευτερά (3)

13978

Έλμα Φιλίππου

Αρεδιού (15) + Ψημολόφου (12)

Αρεδιού (14) + Ψημολόφου (13)

16959

Νίκος Καρασιαλής

Ευρύχου (25) + Κοράκου (4)

Ευρύχου (27) + Κοράκου (2)

16949

Χριστόφορος Κυπριανού

Κακοπετριά (13) + Σχολή Τυφλών - Λευκωσία (8) + Κοράκου (4) + Ανάγυια (4)

Κακοπετριά (11) + Σχολή Τυφλών - Λευκωσία (8) + Κοράκου (6) + Ανάγυια (4)

21412

Μαρία Γεωργίου

Λατσιά (21) + Δάλι (8)

Λατσιά (22) + Δάλι (7)

21093

Μαρία Καστράππη

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (17)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (12) +

 

 

+ Σωτήρα (6) + Παραλίμνι (6)

Σωτήρα (10) + Παραλίμνι (7)

21107

Ρεβέκκα Χριστοδούλου

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (23) + Παραλίμνι (6)

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (23) + Αθηένου (6)

12541

Ελένη Γεωργαλλίδου

Τρούλλους (15) + Λειβάδια (10) + Κελιά (2)

Τρούλλους (15) + Λειβάδια (12)

14013

Δήμητρα Μονογιού

Συνδετικός λειτουργός (17) + Λεμεσό (12)

Λεμεσό (29)

21251

Χρύσω Σωτηρίου

Κολόσσι (10) + Ασγάτα (7) + Ύψωνα (6) + Επισκοπή (6)

Ασγάτα (10) + Κολόσσι (7) + Ύψωνα (6) + Επισκοπή (6)

7898

Άννα Κουσουλίδου

Συνδετικός λειτουργός (22) + Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (5)

Συνδετικός λειτουργός (27)

ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

16706

Βασίλειος Σάββα

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (29)

Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" - Γέρι (17) + Σχολή Τυφλών - Λευκωσία (12)

21459

Μόνικα Μηλιώτου

Ειδικό Σχολείο

"Θεοσκέπαστη" - Πάφος (18) + Σχολή Τυφλών - Λευκωσία (11)

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (29)

16556

Μαρία

Χαραλάμπους

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (25)

Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (18) + Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (7)


Αφήστε ένα σχόλιο

  • Υποχρεωτiκά πεδία *


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 

FREDERICKJULY18
ucaln2prtyxia
 Cyprus School of Molecular Medicine
kaitomia-ereyna ucy
TEPAKFEB19
NEAPJUL17
IDEP19
INKPAIDEIA19
HPJETPRO
THEOLOGIKISXOLI
CDA2018
INTERCOLLEGE9
PROGNOSIS9
MARTIME
FORUMMARCH
global
CYIMASTER
Middlesex2016