KESJULY18

2019-01-07 15:18:21
ΕΕΥ: Έκακτες Μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Ειδικής Εκπαίδευσης

ΕΕΥ: Έκακτες Μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Ειδικής Εκπαίδευσης


Η Επιτροπή Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας ανακοινώνει, σύμφωνα με τον κανονισμό 15(1)(β) των περί Εκπαιδευτικών Λειτουργών (Τοποθετήσεις, Μετακινήσεις και Μεταθέσεις) Κανονισμών, τις πιο κάτω έκτακτες μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών Σχολείων Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ειδική Εκπαίδευση), με ισχύ από 8 Ιανουαρίου 2019.

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

7170

Γεώργιος Αγαθοκλέους

Παρεκκλησιά (11) + Ασγάτα (6) + Λεμεσό (6)

Παρεκκλησιά (13) + Λεμεσό (10)

 ΕΙΔΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΣΙΑΚΩΝ ΝΟΗΤΙΚΩΝ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΙΚΩΝ ΔΥΣΚΟΛΙΩΝ

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

21086

Στέλλα Γεωργίου

Χλώρακα (29)

Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" - Γέρι (12) + Λακατάμεια (8) + Λευκωσία (5) + Λατσιά (4) (Ειδικοί λόγοι)

16466

Μαργαρίτα Αντωνίου

Λάρνακα (17) + Αναφωτία (10) + Μαζωτό (2)

Λάρνακα (19) + Αναφωτία (10)

15896

Μαρία Κόλοκου

Αθηένου (29)

Αθηένου (23) + Αραδίππου (6)

12475

Κατερίνα

Ντιναμάρκα-Μιχαήλ

Αλεθρικό (25)

Αλεθρικό (23) + Μαζωτό (2)

16734

Παρασκευή Νικολάου

Ξυλοτύμπου (21) + Ξυλοφάγου (8)

Ξυλοτύμπου (29)

16935

Έλενα Χρυσάνθου

Κονιά (19) + Πάφο (10)

Ξυλοφάγου (12) + Πύλα (9) + Πυργά (8)

21125

Ζωή Σουρμελή

Πόλη Χρυσοχούς (21) + Γιόλου (8)

Λεμεσό (29) (Ειδικοί λόγοι)

16695

Έλενα Μανσούρ

Λεμεσό (26) + Ασγάτα (3)

Λεμεσό (29)

21237

Ανδρέας Θεοδοσίου

Ακρωτήρι (14) + Καλό Χωριό Λ/σού (13) + Ασώματο (2)

Ακρωτήρι (12) + Καλό Χωριό Λ/σού (12) + Ασώματο (5)

16481

Ρηγίνα Κόμπου

Πισσούρι (12) + Λεμεσό (10) + Αυδήμου (7)

Αυδήμου (15) + Πισσούρι (14)

13655

Ναταλία Τσαγγαρίδου

Γερμασόγεια (17) + Λεμεσό (10)

Γερμασόγεια (19) + Λεμεσό (8)

16247

Πηνελόπη Μαυρομίχαλου

Χλώρακα (29)

Κολόσσι (11) + Πολεμίδια Κάτω (10) + Ασγάτα (4) + Πεντάκωμο (4)

12767

Αντώνης Ανδρέου

Έμπα (15) + Πέγεια (10)

Έμπα (13) + Πέγεια (12)

Λογοθεραπείας

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

16911

Μιχαήλ

Αναστασιάδης

Λευκωσία (24) + Δευτερά (5)

Λευκωσία (29)

21410

Θεοδώρα Δημητρίου

Ανθούπολη (29)

Ανθούπολη (24) + Δευτερά (5)

12269

Ιλάνα Μακρίδου

Κλήρου (21) + Φαρμακά (6)

Κλήρου (19) + Φαρμακά (8)

21133

Νεκτάριος Μαρκαντώνη

Αυγόρου (23) + Σωτήρα (6)

Αυγόρου (29)

21102

Ανδρέας Παναγιώτου

Λιοπέτρι (23) + Φρέναρος (6)

Λιοπέτρι (21) + Φρέναρος (8)

16810

Ελένη Αντωνίου

Κίτι (23) + Ορόκλινη (6)

Κίτι (23) + Λειβάδια (6)

15648

Σκεύη Θωμά

Κοφίνου (18) + Αγγλισίδες (11)

Κοφίνου (22) + Αγγλισίδες (7)

21132

Αγάθη Τοουλάκου

Ορμήδεια (25) + Ξυλοφάγου

(4)

Ορμήδεια (26) + Ξυλοφάγου (3)

15658

Λευκοθέα Φαίδωνος

Λεμεσό (21) + Πολεμίδια Πάνω (8)

Λεμεσό (18) + Πολεμίδια Πάνω (11)

21251

Χρύσω Σωτηρίου

Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" - Γέρι (29)

Κολόσσι (10) + Ασγάτα (7) + Ύψωνα (6) + Επισκοπή (6)

21420

Ευτυχία Πέτρου

Παλώδια (15) + Καλό Χωριό Λ/σού (7) + Σπιτάλι (5) + Απαισιά (2)

Παλώδια (14) + Καλό Χωριό Λ/σού (9) + Σπιτάλι (4) + Απαισιά (2)

15816

Παναγιώτα Παναγιώτου

Πισσούρι (13) + Αυδήμου (9) + Λεμεσό (7)

Πισσούρι (13) + Αυδήμου (11) + Λεμεσό (5)

15498

Βικτώρια Πουταχίδου

Πολεμίδια Κάτω (21) + Πάχνα (4) + Άγιο Αμβρόσιο Λ/σού (4)

Πολεμίδια Κάτω (20) + Πάχνα (7) + Άγιο Αμβρόσιο Λ/σού (2)

13610

Σοφία Σαββίδου

Πάφο (18) + Μεσόγη (9)

Πάφο (20) + Μεσόγη (7)

16615

Ελένη Αριστείδου

Γεροσκήπου (20) + Τίμη (9)

Γεροσκήπου (21) + Τίμη (8)


Αφήστε ένα σχόλιο

  • Υποχρεωτiκά πεδία *


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 

FREDERICKJULY18
ucaln2prtyxia
 Cyprus School of Molecular Medicine
kaitomia-ereyna ucy
TEPAKFEB19
NEAPJUL17
INKPAIDEIA19
HPJETPRO
THEOLOGIKISXOLI
CDA2018
INTERCOLLEGE9
PROGNOSIS9
MARTIME
FORUMMARCH
global
CYIMASTER
Middlesex2016