KESJULY18

2018-09-19 14:36:00
ΕΕΥ: Μεταθέσεις Ειδικής Εκπαίδευσης

ΕΕΥ: Μεταθέσεις Ειδικής Εκπαίδευσης


Η Επιτροπή Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας ανακοινώνει, σύμφωνα με τον κανονισμό 15(1)(β) των περί Εκπαιδευτικών Λειτουργών (Τοποθετήσεις, Μετακινήσεις και Μεταθέσεις ) Κανονισμών, τις πιο κάτω έκτακτες μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών Σχολείων Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ειδική Εκπαίδευση), με ισχύ από 20 Σεπτεμβρίου 2018.

Διευκρινίζεται ότι, σύμφωνα με τον κανονισμό 15(3) των πιο πάνω Κανονισμών, οι εκπαιδευτικοί λειτουργοί μπορούν μέσα σε επτά ημέρες από την ανακοίνωση των έκτακτων μεταθέσεων, δηλαδή μέχρι τη Τετάρτη 26 Σεπτεμβρίου 2018, να υποβάλουν αιτιολογημένη ένσταση για τη μετάθεση ή μη μετάθεσή τους, συμπληρώνοντας μόνο ηλεκτρονικά το σχετικό έντυπο (ΕΕΥ.16) στην ιστοσελίδα της Επιτροπής, στη διεύθυνση http://www.eey.gov.cy. Εκπρόθεσμες ενστάσεις δεν θα εξετάζονται.

Βοηθοί Διευθυντές

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

7170

Γεώργιος Αγαθοκλέους

Παρεκκλησιά (10) + Λεμεσό (9) + Ασγάτα (4)

Παρεκκλησιά (11) + Ασγάτα (6) + Λεμεσό (6)

ΕΙΔΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

 

 

1. Ειδικών Μαθησιακών Νοητικών, Λειτουργικών και Προσαρμοστικών Δυσκολιών

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

15468

Μαρία Χρυσοστόμου

Αρεδιού (23) + Αγροκηπιά (6)

Αρεδιού (29)

21395

Γεωργία Χαραλάμπους

Ασίνου (21) + Ακάκι (8)

Ασίνου (29)

16781

Μαρί-Έλεν Ανδρέου

Ασίνου (29)

Ασίνου (21) + Ακάκι (8)

16939

Αλεξάντρα Χαραλάμπους

Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (29)

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (29) (Ειδικοί λόγοι)

14075

Ανδρεούλα Ανδρέου-Φιλήμη

Εργάτες (17) + Λακατάμεια (10)

Εργάτες (21) + Λακατάμεια (6)

16446

Δήμητρα Αβραάμ

Παλιομέτοχο (29)

Παλιομέτοχο (23) + Αγροκηπιά (6)

16892

Άντρια Γεωργίου

Ανθούπολη (29)

Σχολή Κωφών - Λευκωσία (29)

16489

Ευθυμία Χρίστου

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (29)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (16) + Παραλίμνι (13)

16466

Μαργαρίτα Αντωνίου

Λάρνακα (17) + Αναφωτία (8) + Μαζωτό (4)

Λάρνακα (17) + Αναφωτία (10) + Μαζωτό (2)

16648

Ειρήνη Αντωνίου

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (16) + Παραλίμνι (13)

Αραδίππου (29) (Αναστολή ενός έτους)

16393

Μαρία Μαχαλεπή

Καλο Χωριό Λ/κας (29)

Καλό Χωριό Λ/κας (25) + Μοσφιλωτή (4)

21277

Κορίνα Ξενοφώντος

Λεύκαρα (12) + Χοιροκοιτία (11) + Καλαβασό (6)

Λεύκαρα (11) + Χοιροκοιτία (10) + Καλαβασό (6) + Ζύγι (2)

16729

Σταύρη Κωνσταντίνου

Κυπερούντα (12) + Λακατάμεια (6) + Κοράκου (6) + Λευκωσία (5)

Κυπερούντα (12) + Λευκωσία (11) + Κοράκου (6)

16752

Άγγελος Νικολάου

Τριμήκληνη (18) + Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (11)

Τριμήκληνη (18) + Πολεμίδια Κάτω (11)

21471

Ραφαέλλα Πολυβίου

Χλώρακα (29)

Πάφο (29) (Αναστολή ενός έτους)

16930

Αικατερίνη Σκούρου

Γεροσκήπου (10) + Χολέτρια (9) + Παναγιά (6) + Κούκλια (4)

Γεροσκήπου (11) + Παναγιά (5) + Χολέτρια (5) + Τσάδα (4) + Κούκλια (4)

16247

Πηνελόπη Μαυρομίχαλου

Χλώρακα (29)

Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (29)

15218

Αγγελίνα Μιχαήλ

Κισσόνεργα (17) + Τρεμιθούσα (5) + Τάλα (5) + Τσάδα (2)

Κισσόνεργα (18) + Τρεμιθούσα (6) + Τάλα (5)

 2. Λογοθεραπείας

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

16783

Χρυστάλλα Παπαθωμά

Αγίους Τριμιθιάς (18) + Ορούντα (7) +Άγιος Επιφάνειο (2) + Αγροκηπιά (2)

Αγίους Τριμιθιάς (20) + Ορούντα (7) + Αγροκηπιά (2)

21114

Μαρία Μελιφρονιδου

Αστρομερίτη (22) + Δένεια (7)

Αστρομερίτη (25) + Τεμπριά (4)

21251

Χρύσω Σωτηρίου

Δερύνεια (29)

Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" - Γέρι (29)

16786

Χάρης Σάββα

Λυθροδόντα (21) + Σχολή Κωφών - Λευκωσία (8)

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (29)

13980

Αντρούλλα Μαλλούπα

Εργάτες (19) + Καμπιά (8)

Εργάτες (20) + Καμπιά (5) + Αναλυόντα (2)

21423

Λευκή Στεφάνου

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (29)

Λυθροδόντα (18) + Σχολή Κωφών - Λευκωσία (11)

16967

Ανδρούλα Μαχαιρίτου

Μάμμαρι (15) + Μιτσερό (5) + Αστρομερίτη (5) + Τεμπριά (4)

Μάμμαρι (15) + Δένεια (9) + Μιτσερό (5)

21115

Κυριακούλα Κοκκινίδου

Λάρνακα (17) + Ξυλοφάγου (12)

Λάρνακα (29)

15387

Μελίνα Μελή

Λάρνακα (29)

Λάρνακα (17) + Ξυλοφάγου (12)

13317

Σταυρούλα Μακρή

Κόρνο (21) + Μοσφιλωτή (6)

Κόρνο (18) + Μοσφιλωτή (9)

13986

Ελένη Μανώρα

Δρούσια (12) + Γιόλου (11) + Τσάδα (2) + Ίνια (2)

Γιόλου (13) + Δρούσια (12) + Ίνια (2)

16948

Δέσπω Φαίδωνος

Πολέμι (20) + Πέγεια (5) + Στρουμπί (4)

Πολέμι (18) + Τσάδα (5) + Στρουμπί (4) + Τρεμιθούσα (2)

7641

Μαργαρίτα Θεοδώρου

Έμπα (11) + Τάλα (9) + Μεσόγη (5)

Τάλα (10) + Έμπα (10) + Πέγεια (5)

21087

Άντρη Σωτηρίου

Χολέτρια (14) + Πωμό (6) + Παναγιά (6) + Κούκλια (3)

Χολέτρια (10) + Μεσόγη (7) + Πωμό (6) + Παναγιά (4) + Κούκλια (2)

14569

Κυριάκος Σεργίου

Αθηένου (29)

Συνδετικός λειτουργός (17) + Αθηένου (12)

 3. Ειδικής Γυμναστικής

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

16744

Δώρα Μούσκου

Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (15) + Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (14)

Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (17) + Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (12)

4. Κωφών

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

16913

Αυγούστα Καλογήρου

Λευκωσία (18) + Μένοικο (5) + Λακατάμεια (4) + Ανθούπολη (2)

Λευκωσία (22) + Μένοικο (5) + Ανθούπολη (2)

16851

Ειρήνη Πράης

Λευκωσία (17) + Πέρα Χωρίο Νήσου (12)

Λευκωσία (13) + Πέρα Χωρίο Νήσου (12) + Λακατάμεια (4)


Αφήστε ένα σχόλιο

  • Υποχρεωτiκά πεδία *


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 

FREDERICKJULY18
ucaln2prtyxia
 Cyprus School of Molecular Medicine
kaitomia-ereyna ucy
CUTSEPT2018
NEAPJUL17
MIMSEPT
INTERCOLLEGE
THEOLOGIKISXOLI
CDA2018
PAJUNE18
PROGNOSIS9
MARTIME
FORUMMARCH
OLYMPION2017
iky2018
ALEXANDERJULY18
OPAPCYPRUS
MOECEE
Middlesex2016