KESJULY18

2018-09-07 19:04:04
Τοποθετήσεις και Μετακινήσεις  Μέσης Τεχνικής

Τοποθετήσεις και Μετακινήσεις Μέσης Τεχνικής


Η Διεύθυνση Μέσης Τεχνικής Εκπαίδευσης του Υπουργείου Παιδείας και Πολιτισμού ανακοινώνει τις ακόλουθες έκτακτες Τοποθετήσεις και Μετακινήσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών σε Δημόσια Σχολεία Μέσης Γενικής και Μέσης Τεχνικής και Επαγγελματικής Εκπαίδευσης που θα ισχύουν από την 10η Σεπτεμβρίου 2018.

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

10388

Αχιλλέας Ερωτοκρίτου

Ξενοδοχειακών

Α' Τεχνική Σχολή Λευκωσίας

11168

Φώτιος Πασάντας

Ηλεκτρολογίας

ΜΙΕΕΚ Λευκωσίας

12428

Σώτος Χατζηττοφής

Ηλεκτρολογίας

Τεχνική Σχολή Αυγόρου

11605

Παύλος Χριστίδης

Ηλεκτρολογίας

Τεχνική Σχολή Παραλιμνίου

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ / ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΡΙΕΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ /ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΗΛ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ                                                                      

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

19545

Μιχάλης Αργυρού

Τεχνική Σχολή Λάρνακας

(24)

16158

Πέτρος Καλλής

ΜΙΕΕΚ Λεμεσού

(22)

20550

Αθηνούλα Αθηνοδώρου

Τεχνική Σχολή Πάφου

(24)

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

20066

Πάγκαλος Παναγιώτης

Α' Τεχνική Σχολή Λευκωσίας

(24)

ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

12816

Μαρία Ευγενίου

Τεχνική Σχολή Μακάριος Γ' Λευκωσία Τεχνική Σχολή Παραλιμνίου

(15) (7)

18110

Χαράλαμπος Αλετράς

Τεχνική Σχολή Μακάριος Γ' Λευκωσία

(22)

16972

Χριστόδουλος Τιρκίδης

Λύκειου Αρχ, Απ. Μάρκος Λύκειο Ιδαλίου

Τεχνική Σχολή Μακάριος Γ' Λευκωσία

(8) (4) (10)

18143

Κλειώ Δημητρίου

Τεχνική Σχολή Αγ. Λαζάρου Λάρνακας Λύκειο Εθνομάρτυρα Κυπριανού Στροβόλου Λύκειο Αρχ. Μακαρίου Γ' - Δασούπολη Απόσπαση

(8) (6) (4) (4)

18235

Χριστίνα Βωνιάτη

Α' Τεχνική Σχολή Λευκωσίας Λύκειο Εθνομάρτυρα Κυπριανού Στροβόλου Λύκειο Αποστόλου Βαρνάβα Λύκειο Λατσιών

(5)

(4)            

(5)            (8)

16086

Μαρία Χαραλάμπους

Τεχνική Σχολή Αγ. Λαζάρου Λάρνακας Λύκειο Βεργίνας Περιφ. Λύκειο Λιβαδιών

(14) (4) (4)

17382

Ανδρέας Λοφίτης

Τεχνική Σχολή Πάφου Λύκειο Κύκκου Πάφου

(18) (4)

14325

Σούλη Χρίστου

Α ' Τεχνική Σχολή Λεμεσού Λύκειο Αγίου Νικολάου

(14) (8)

17842

Οριάνα Ονησιφόρου

Γ ' Τεχνική Σχολή Λεμεσού Λύκειο Αγίας Φυλάξεως

(18) (4)

ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΗΣ / ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΪΑΣ - ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΕΠΙΠΛΩΝ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

18095

Νικόλας Αντρέου

Α' Τεχνική Σχολή Λευκωσίας

(22)

20552

Ρεβέκκα Ρωσσίδη

Ειδική Σχολή Απ. Λουκάς Λεμεσός

(24)

16973

Ανδρέας Ιωάννου

Τεχνική Σχολή Πάφου Β' Τεχνική Σχολή Λεμεσού

(17) (5)

14414

Ανδρέας Ττοφή

Ειδική Σχολή Θεοσκέπαστη Πάφου

(22)

15731

Μαρίνα Νικολάου

Ειδική Σχολή Λευκωσίας Σχολή Κωφών

(14) (8)

19948

Γεώργιος Γιάγκου

Ειδικό Σχολείο Ευαγγελισμός Λευκωσία

(24)

19718

Ανδρέας Μιχαήλ

Ειδικό Σχολείο Ευαγγελισμός Λευκωσία

(24)

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΩΝ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

15786

Μάριος Ξενοφώντος

Τεχνική Σχολή Πάφου

(22)

14857

Σοφία Φιλίππου

Τεχνική Σχολή Πάφου Λ. και Τ.Σ. Πόλης Χρυσοχούς

(16) (6)

19806

Κυριάκος Θαλασσινός

Τεχνική Σχολή Πάφου Γ' Τεχνική Σχολή Λεμεσού

(14) (10)

19722

Ανδρέας Παυλίδης

Α' Τεχνική Σχολή Λευκωσίας Εσπερινή Τεχνική Σχολή Λευκωσίας

(9) (15)

19870

Ευαγόρας Χατζηπαύλου

Τεχνική Σχολή Λάρνακας

(24)

18921

Χάρης Ηρακλέους

Σχολή Τυφλών Λευκωσία Εσπερινή Τεχνική Σχολή Λευκωσίας

(10) (12)

19868

Ιωνά Ανδρέας

Α' Τεχνική Σχολή Λευκωσίας

(22)

 


Αφήστε ένα σχόλιο

  • Υποχρεωτiκά πεδία *


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 

FREDERICKJULY18
ucaln2prtyxia
 Cyprus School of Molecular Medicine
kaitomia-ereyna ucy
TEPAKFEB19
NEAPJUL17
INKPAIDEIA19
HPJETPRO
THEOLOGIKISXOLI
CDA2018
INTERCOLLEGE9
PROGNOSIS9
MARTIME
FORUMMARCH
global
CYIMASTER
Middlesex2016