KESJULY18

2018-09-07 16:19:27
ΕΕΥ: Έκτακτες μεταθέσεις Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ειδική Εκπαίδευση)

ΕΕΥ: Έκτακτες μεταθέσεις Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ειδική Εκπαίδευση)


Η Επιτροπή Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας ανακοινώνει, σύμφωνα με τον κανονισμό 15(1)(β) των περί Εκπαιδευτικών Λειτουργών (Τοποθετήσεις, Μετακινήσεις και Μεταθέσεις ) Κανονισμών, τις πιο κάτω έκτακτες μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών Σχολείων Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ειδική Εκπαίδευση), με ισχύ από 10 Σεπτεμβρίου 2018.

Διευκρινίζεται ότι, σύμφωνα με τον κανονισμό 15(3) των πιο πάνω Κανονισμών, οι εκπαιδευτικοί λειτουργοί μπορούν μέσα σε επτά ημέρες από την ανακοίνωση των έκτακτων μεταθέσεων, δηλαδή μέχρι τη Παρασκευή 14 Σεπτεμβρίου 2018, να υποβάλουν αιτιολογημένη ένσταση για τη μετάθεση ή μη μετάθεσή τους, συμπληρώνοντας μόνο ηλεκτρονικά το σχετικό έντυπο (ΕΕΥ.16) στην ιστοσελίδα της Επιτροπής, στη διεύθυνση http://www.eey.gov.cy. Εκπρόθεσμες ενστάσεις δεν θα εξετάζονται.

Ειδικών Μαθησιακών Νοητικών, Λειτουργικών και Προσαμροσικών Δυσκολιών

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

15799

Αγγελική Αργυρού

Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" - Γέρι (29)

Ανθούπολη (16) + Άγιο Επιφάνειο (7) + Άγιο Ιωάννη Μαλούντας (6)

16781

Μαρί-Έλεν Ανδρέου

Ασίνου (21) +Ακάκι (8)

Ασίνου (29)

21395

Γεωργία Χαραλάμπους

Ασίνου (29)

Ασίνου (21) + Ακάκι (8)

16202

Βασιλική Πενταρά

Γέρι (15) + Λευκωσία (14)

Γέρι (17) + Λευκωσία (12)

21467

Χριστιάνα Ανδρέου

Ανθούπολη (16) + Άγιο Επιφάνειο (7) + Άγιο Ιωάννη Μαλούντας (6)

Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" - Γέρι (29)

21100

Ευαγγελία Χριστοδούλου

Λυθροδόντα (21) + Αναλυόντα (5) + Σιά (3)

Λυθροδόντα (21) + Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" - Γέρι (6) + Αναλυόντα (2)

16869

Εύα Παναγιώτου

Κίτι (29)

Αγία Νάπα (29)

16936

Γεωργία Γεωργίου

Σωτήρα (21) + Βρυσούλλες (8)

Σωτήρα (29)

21403

Χαρά Νικολάου

Λάρνακα (19) + Λειβάδια (6) + Δρομολαξιά-Μενεού (4)

Λάρνακα (18) + Δρομολαξιά- Μενεού (11)

16153

Αναστασία Ζαμπά

Μοσφιλωτή (19) + Λειβάδια (10)

Μοσφιλωτή (17) + Κίτι (12)

13294

Μαρία Καρυδά

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (27)

Λεμεσό (27)

16281

Παντελίτσα Σπανού

Λεμεσό (29)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

16742

Ορθοδοξία Τσαγγαρίδου

Χλώρακα (29)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

16729

Σταύρη Κωνσταντίνου

Πολεμίδια Κάτω (29)

Κυπερούντα (12) + Λακατάμεια (6) + Κοράκου (6) + Λευκωσία (5)

14188

Μάριος Θεοδώρου

Αργάκα (10) + Αγία Μαρίνα Χρυσοχούς (10) + Πόλη Χρυσοχούς (7)

Πωμό (7) + Αγία Μαρίνα Χρυσοχούς (7) + Αργάκα (7) + Πόλη Χρυσοχούς (6)

16939

Αλεξάντρα Χαραλάμπους

Χλώρακα (29)

Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (29)

15218

Αγγελίνα Μιχαήλ

Κισσόνεργα (17) + Τάλα (7) + Τρεμιθούσα (5)

Κισσόνεργα (17) + Τρεμιθούσα (5) + Τάλα (5) + Τσάδα (2)

16935

Έλενα Χρυσάνθου

Δρούσια (21) + Στρουμπί (8)

Κονιά (19) + Πάφο (10)

16247

Πηνελόπη Μαυρομίχαλου

Πόλη Χρυσοχούς (29)

Χλώρακα (29)

21248

Μαρία Κόκκινου

Πόλη Χρυσοχούς (22) + Πωμό (7)

Χλώρακα (29)

Λογοθεραπείας

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

16783

Χρυστάλλα Παπαθωμά

Αγίους Τριμιθιάς (22) + Ορούντα (7)

Αγίους Τριμιθιάς (18) + Ορούντα (7) + Αγροκηπιά (2) + Άγιο Επιφάνειο (2)

21114

Μαρία Μελιφρονιδου

Αστρομερίτη (22) + Δένεια (7)

Αστρομερίτη (20) + Δένεια (9)

21132

Αγάθη Τοουλάκου

Ορμήδεια (29)

Ορμήδεια (25) + Ξυλοφάγου (4)

16981

Χρυστάλλα Παπαθεοδότου

Κυπερούντα (12) + Αγρό (12) + Ευρύχου (5)

Κυβίδες (11) + Λεμεσό (10) + Μουτταγιάκα (8)

15646

Ιωάννης Τσάππας

Κυβίδες (11) + Ποταμό Γερμασόγειας (10) + Μουτταγιάκα (8)

Λινόπετρα (19) + Ποταμό Γερμασόγειας (10)

21116

Παντελίτσα Μιχαήλ

Πελένδρι (11) + Πάφο (7) + Λεμεσό (6) + Γεροσκήπου (5)

Πελένδρι (12) + Αγρό (11) + Κυπερούντα (6)

15225

Χρυσάνθη Χριστοδούλου

Πάφο (17) + Κισσόνεργα (12)

Πάφο (21) + Κισσόνεργα (8)

21080

Κούλα

Κωνσταντινίδου

Πάφο (15) + Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (10) + Μεσόγη (4)

Πάφο (21) + Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (8)

13986

Ελένη Μανώρα

Γιόλου (11) + Δρούσια (10) + Τσάδα (6)

Δρούσια (13) + Γιόλου (12) + Ίνια (2) + Τσάδα (2)

16943

Χρυσάνθη Θεοδωρίδου

Κονιά (13) + Μανδριά (8) + Αναρίτα (8)

Κονιά (15) + Μανδριά (9) + Αναρίτα (5)

15542

Ελένη Ευσταθίου

Πόλη Χρυσοχούς (12) + Αργάκα (11) + Αγία Μαρίνα Χρυσοχούς (6)

Πόλη Χρυσοχούς (15) + Αργάκα (8) + Αγία Μαρίνα Χρυσοχούς (6)

21087

Άντρη Σωτηρίου

Χολέτρια (12) + Πωμό (6) + Παναγιά (6) + Ίνια (5)

Χολέτρια (14) + Παναγιά (6) + Πωμό (6) + Κούκλια (3)

Κωφών

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

13127

Δήμητρα Μερκούρη- Χριτάνη

Κολόσσι (8) + Αγρό (7) + Τραχώνι (6) + Ύψωνα (4)

Κολόσσι (8) + Λεμεσό (7) + Τραχώνι (6) + Ύψωνα (4)

6994

Ειρήνη Κασίνη

Ποταμό Γερμασόγειας (16) + Λεμεσό (9)

Ποταμό Γερμασόγειας (18) + Αγρό (7)

Ειδικής Γυμναστικής

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

13964

Γεώργιος Λεοντίου

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (15) + Συμβουλευτικό έργο (10)

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (25)

 


Αφήστε ένα σχόλιο

  • Υποχρεωτiκά πεδία *


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 

FREDERICKJULY18
ucaln2prtyxia
 Cyprus School of Molecular Medicine
kaitomia-ereyna ucy
CUTSEPT2018
NEAPJUL17
MIMSEPT
INTERCOLLEGE
THEOLOGIKISXOLI
CDA2018
PAJUNE18
PROGNOSIS9
MARTIME
FORUMMARCH
OLYMPION2017
iky2018
ALEXANDERJULY18
OPAPCYPRUS
MOECEE
Middlesex2016